Apie mus

UAB Lekpas užsiima tarptautiniu krovinių pervežimu. Įmonės teikiamų paslaugų geografija apima daugybę šalių – tai kone visos Vakarų Europos valstybės (Italija, Ispanija, Portugalija, Danija, Belgija, Olandija, Vokietija, Prancūzija), taip pat Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Estija ir Latvija). 

UAB Lekpas savo veiklą pradėjo 1994 m. Nuo 1997 m. įmonė yra nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ narė. Šiuo metu įmonėje dirba 170 darbuotojų, įmonės autoparke yra apie 100 vilkikų ir 100 šaldytuvų – puspriekabių, atitinkančių aukščiausius techninius standartus. UAB Lekpas autoparkas – vienas didžiausių autoparkų Vakarų Lietuvoje. 

Įmonės specializacija – temperatūrinio režimo reikalaujančių produktų transportavimas. Pervežami maisto produktai, pavojingos/kenksmingos medžiagos, taip pat gabenami sausi, ant palečių supakuoti kroviniai iki 24 tonų. Navigacinė įranga leidžia sekti krovinių judėjimą 24 valandas per parą. Krovinių saugumą užtikrina ne tik patikima technika, bet ir kvalifikuoti bei patyrę vairuotojai – ekspeditoriai.

UAB Lekpas teikia tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas daugiau nei 20 metų ir yra viena ilgiausiai rinkoje veikiančių tarptautinių pervežimų bendrovių. Įmonėje dirba patyrę profesionalai, kurių tikslas yra suteikti kokybiškas paslaugas – užtikrinti saugų ir operatyvų Jūsų krovinių pervežimą. 

Mūsų vertybes apibūdina šie žodžiai: 

  • Nepriekaištinga darbo kokybė
  • Operatyvus problemų sprendimas 
  • Pasitikėjimu grindžiamas bendradarbiavimas